2009. július 14. 20:18
Az MLSZ elnöke szurkolókkal tárgyalt
Konstruktív megbeszélést folytatott egymással Kisteleki István, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöke és a találkozót kezdeményező Összmagyar Szurkolói Szövetség (ÖSZSZ) háromfős küldöttsége.