2009. december 2. 09:10
Sólyom László Japánban
Akihito császár meghívására négynapos látogatásra Japánba utazott a magyar államfő. Sólyom László találkozik a törvényhozás két házának elnökével, és tárgyal Hatojama Jukio miniszterelnökkel. A látogatás a magyar-japán diplomáciai kapcsolatok helyreállításának 50. évfordulójára esik.