2009. december 3. 15:57
Több mint hatvanmilliós fogás a vámosoknál
Összesen több, mint 60 millió forint értékű hamis árucikket foglalt le a Vám és Pénzügyőrség a fővárosban, illetve a rajkai határátkelő térségében - közölte a Vám és Pénzügyőrség Országos Parancsnokságának szóvivője.