2006. augusztus 23. 15:35
"Ha nincs céldátum, nem kérhető számon a kovergenciaprogram"
Nem lehet számon kérni a konvergenciaprogramot, mert nincs benne az euró bevezetésének dátuma - közölte Csaba László közgazdász. A pénzügyminiszter szerint legkorábban 2011-ben, a Fidesz szerint 2015 után lehet Magyarországon euró.