Infostart.hu
eur:
363.22
usd:
319.01
bux:
144640.82
2026. július 24. péntek Kincső, Kinga

Csökken a gázolaj ára, a benziné nem változik

Csökkenti bruttó 3 forinttal gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán a Mol Nyrt., a benzin ára nem változik - értesült az MTI piaci forrásokból hétfőn.

A gázolaj átlagára 430 forintra csökken, a 95-ös benziné 397-399 forint marad.

Egy hete a Mol csökkentette 5 forinttal a 95-ös benzin, s emelte 3 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát.

Az autósok 20-25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a kutaknál.

Címlapról ajánljuk

Deák András: ha le kell állítani az uniós olajszankciókat, az a rendszer összeomlását jelentheti

Az Európai Unió célja továbbra is az orosz olajtól való függetlenedés, a Hormuzi-szoros körüli feszültség azonban késleltetheti ezt a folyamatot – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos főmunkatársa. Deák András hozzátette: a teljes leválás Magyarország számára jogi kérdéseket is felvet. Ráadásul Oroszországnak annak ellenére sincsenek pénzügyi gondjai, hogy csökken az olajtermelése.
inforadio
ARÉNA
2026.07.24. péntek, 18:00
Szongoth Domán válogatott jégkorongozó
Kovács Attila a Magyar Jégkorong Szövetség sportigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×