2008. március 1. 08:51
Rossz hír a fiúknak: a lányok a számítógépnél is verik őket
A lányok magabiztosabban használják a számítógépet, mint a fiúk - erre a talán meglepő eredményre jutottak brit kutatók ezer gyerek képességeinek vizsgálata után.