Izidor

selejtező

2020.03.07. 21:10

Davis Kupa-selejtező - Fucsovics diadalával döntőben a magyarok

Fucsovics Márton három szettben legyőzte Ruben Bemelmanst szombaton a debreceni Magyarország-Belgium tenisz Davis Kupa-selejtező zárómérkőzésén, így a magyarok 3-2-re megnyerték a párharcot, és bejutottak a novemberi, madridi döntőbe.
2020.03.04. 10:53

Magyarokat is érintő olimpiai selejtező marad el

A nemzetközi szövetség (FIBA) a koronavírus-járvány miatt úgy döntött, hogy elhalasztja a 3x3-as kosárlabda olimpiai selejtezőtornáját, amelyre március 18. és 22. között került volna sor az indiai Bengaluruban. A versenyen a magyar női válogatott is indult volna.
2019.08.29. 21:33

Holmanék továbbjutottak, Szalaiék kiestek

A Holman Dáviddal a kezdőben felálló Slovan Bratislava 3-2-re kikapott a görög PAOK vendégeként a labdarúgó Európa-liga selejtező negyedik fordulós párharcának csütörtök esti visszavágóján, de idegenben szerzett góljainak köszönhetően így is bejutott a csoportkörbe.
2019.07.30. 20:03

Továbbjutott a Fradi, de a szurkolók jobbak voltak, mint a csapat

A Ferencváros a hazai 3-1 után idegenbeli 1-1-gyel jutott tovább a Bajnokok Ligája selejtezőjében a máltai Valletta ellen. Következő ellenfele a jövő héten a Dinamo Zagreb lesz. A Fradi-szurkolók egy percre sem lankadtak Máltán, végigénekelték a mérkőzést.
2019.04.21. 14:18

Asztalitenisz-vb: újabb magyar győzelmek a selejtezőben

Magyar győzelmekkel folytatódott a selejtező programja a budapesti asztalitenisz-világbajnokság vasárnapi nyitónapján: egyesben András Csaba, Juhász Patrik, Fehér Orsolya és Hartbrich Leonie is megnyerte első csoportmérkőzését.
2018.08.28. 19:59

Rendet vágnak a magyarok

Világszerte az emberek 20 %-a vásárol heti rendszerességgel valamit otthonába - derül ki az IKEA felméréséből. A lakberendezési vállalat legfrissebb, reprezentatív kutatásában az otthonban fellelhető tárgyakhoz való viszonyulást, a rendetlenséget és a tárolási szokásokat mérte fel a 18 és 65 év közötti aktív magyar lakosság körében.
2018.07.24. 21:11

Kleinheisler két góllal segítette az Asztanát

A kazah Asztana FK házigazdaként 2-1-re legyőzte a dán FC Midtjylland csapatát a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező második fordulójának keddi, első mérkőzésén.
2018.07.19. 21:16

Máris kiesett a Ferencváros az Európa Liga selejtezőjéből

A Ferencváros kiesett a labdarúgó Európa Liga-selejtező 1. fordulójában, mivel hazai döntetlenjét követően 1-0-ra kikapott az izraeli Makkabi Tel-Aviv vendégeként a csütörtöki visszavágón, így 2-1-es összesítéssel búcsúzott.
2018.06.02. 18:47

Győzelmével csoportelső a magyar válogatott

A magyar női kézilabda-válogatott csoportelsőként jutott ki a november 29-én kezdődő franciaországi Európa-bajnokságra, miután a selejtezősorozat utolsó fordulójában, szombaton 30-22-re legyőzte Fehéroroszországot Kecskeméten.
2018.02.23. 21:28

Ötpontos kosaras vereség Litvániában

A magyar férfi kosárlabda-válogatott öt ponttal, 80-75-re kikapott Litvániában pénteken a világbajnoki selejtezősorozat harmadik fordulójában, a C csoportban.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.