Lőrinc

ronaldo

2020.07.26. 23:48

Sorozatban kilencedszer bajnok a Juve, nem volt még ilyen a topligákban

Ha nem is könnyen, de megszületett a Juventus sorozatban kilencedik bajnoki címe, egyben Maurizio Sarri első bajnoki elsősége. A Juve 2-0-ra verte a 36. forduló záró mérkőzésén a Sampdoriát, s ezzel behozhatatlan előnnyel vezet két fordulóval a zárás előtt.
2020.07.07. 17:18

Ancelotti szerint Sevcsenko és Ibra jobb, mint Cristiano Ronaldo

Carlo Ancelotti a világ egyik legeredményesebb edzője, senki sem nyerte meg nála többször a Bajnokok Ligáját. Olaszországon kívül sikerrel dolgozott Angliában, Franciaországban, Németországban és Spanyolországban is, mindenütt nyert valami fontos címet, van, ahol többet is. Rengeteg kiváló játékos fordult meg a keze alatt, ezért is érdekes, hogy ő kikből állítaná össze az álomtizenegyét.
2020.06.30. 23:40

Dybala, Cristiano Ronaldo és Douglas Costa is szerzett gólt

Ötven percen keresztül tudta a Genoa éppen a Juventustól kölcsönvett kapusa, Mattía Perin feltartóztatni a bajnoki címvédő világklasszis csatárait. A második félidő nagy részében aztán érvényesült a Juve nagyobb tudása. Az olasz labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában a Juve 3-1-re nyert a Genoa otthonában.
2020.06.26. 23:35

Csak a második félidőben játszott az igazi Juventus

A Juventus könnyű mérkőzésben reménykedett a Lecce ellen az olasz labdarúgó-élvonal, a Serie A pénteki játéknapján, a 28. forduló nyitó mérkőzésén. Csak a végén lett az, pedig a kiesés ellen küzdő sárga-pirosak már a 32. perctől emberhátrányban játszottak Fabio Lucioni kiállítása miatt.
2020.06.22. 23:42

Sima győzelemmel folytatta a Juventus a bajnoki szereplését

A Juventus 36. perc alatt eldöntötte a Bologna elleni mérkőzést a Serie A 27. fordulójában. A torinóiak először nyertek, s először szereztek gólt az újrakezdés óta, miután a Milan és a Napoli elleni kupameccsükön sem született gól.
2020.06.13. 10:02

Csak erős idegzetűeknek: Ronaldo tizenegyese, Rebić karaterúgása

A Juventus a hazai gól nélküli döntetlennel, idegenben szerzett góllal jutott tovább a Milan ellen az Olasz Kupa döntőjébe. A mérkőzés legfontosabb két perce a 16-17. volt, Cristiano Ronaldo kihagyott tizenegyesével és Ante Rebić szabálytalanságával. Nézze meg őket!
2020.04.23. 18:37

2002: a Fenomén nagy visszatérése

Ötven év, ötven mérkőzés – az Infostart.hu összeállította az elmúlt fél évszázad legfantasztikusabb futballmeccseit, minden évből egyet. A világ legfantasztikusabb „feltámadását” hozta 2002-ben az első ázsiai labdarúgó-világbajnokság. A döntő és általában véve a torna hőse – függetlenül attól, hogy az újságírók Oliver Kahnt választották a legjobbnak – Ronaldo de Nazário Lima volt. Vagy röviden: a Fenomén.
2020.04.19. 18:32

1998: a nagy Ronaldo-rejtély

Ötven év, ötven mérkőzés – az Infostart.hu összeállította az elmúlt fél évszázad legfantasztikusabb futballmeccseit, minden évből egyet. 1998-ból természetesen a világbajnoki döntő, amelyet már az előtt elvesztettek a címvédő brazilok, hogy kifutottak volna a pályára.
2020.04.14. 15:19

„Az egész Cristiano Ronaldo ötlete volt”

A portugál labdarúgó-válogatott tagjai a jövő évre halasztott Európa-bajnokságra való kijutásért kapott jutalmuk felét felajánlották jötékony célra. Bernanrdo Silva elárulta: az akció Cristiano Ronaldo ötlete volt.
2020.04.03. 21:41

Ronaldo lesz az első dollármilliárdos futballista

A Juventus csatára, Cristiano Ronaldo lesz a harmadik élsportoló, a labdarúgók között pedig az első a világon, aki aktív pályafutása alatt egymilliárd dollárt keres - a Business Insider szerint.
2020.03.21. 13:36