2007. március 29. 17:10
Diplomaták meglátogathatják a fogságba esett haditengerészeket
Irán lehetővé teszi brit diplomaták számára, hogy meglátogassák a múlt héten iráni fogságba esett tizenöt haditengerészt - mondta az iráni külügyminiszter egy szerda esti tévéinterjúban. A hatóságok továbbra is azt állítják, iráni felségvizeken fogták el a tizenöt haditengerészt, a brit hatóságok pedig azt, iraki vizeken tartózkodtak a katonák.