2007. április 3. 16:53
A Nemzetközi Energia Ügynökség szerint rossz a magyar energiapolitika
Magyarország átlag alatti minősítést kapna, ha a Nemzetközi Energia Ügynökség minősítené a tagországok energiapolitikáját - mondta a szervezet főigazgatója Budapesten. Claude Mandil hozzátette: a magyar kormány akkor jár el legjobban, ha minden, a gázellátás biztonságát növelő nemzetközi tervet támogat.