2007. október 8. 08:10
London megvédi a skót whiskyt
Meg kell védeni a skót whiskyt a hamisítók ellen - döntött a brit kormány, amely hamarosan törvényben szabályozza majd, milyen szigorú előírásoknak kell megfelelnie annak, aki a nemes italt gyártani akarja.