2008. március 30. 14:04
Hatvanöt halottja lehet az afrikai bányakatasztrófának
Hat holttestet hoztak eddig a felszínre, és kevés a remény arra, hogy a további 59 eltűnt bányász még életben van az észak-tanzániai Mererani drágakőbányájában, amelybe víz tört be a térségbeli áradások következtében. Harmincöt munkást sikerült kimenteni.