2009. február 10. 09:10
Ötéves kisgyerek halt meg a lakástűzben - képekkel
Életét vesztette egy öt éves gyerek egy lakástűzben, a Józsefvárosban, két másik gyereket füstmérgezéssel szállítottak kórházba. A gyerekek egyedül voltak otthon, amikor a szoba-konyhás lakásban kitört a tűz - mondta el az InfoRádiónak Molnár Péter, a Fővárosi Tűzoltóság szóvivője.