2009. február 10. 08:20
A pokol tüze pusztítja végig a városokat
Bűnügyi tetthellyé nyilvánították a dél-ausztráliai tüzekben elpusztult egyik várost, az elkövetőket pedig "tömeggyilkosnak" nevezte az ország miniszterelnöke. Keddre 173-ra emelkedett a halottak száma, de a rendőrség attól tart, hogy akár a 300-at is elérheti majd. A tűzoltók közben továbbra is fenyegetett településeket próbálnak megmenteni.