2009. május 13. 11:42
Egy világháborús gránát miatt lakásokat ürítenek ki Balmazújvárosban
Világháborús gránátot találtak Balmazújváros Kossuth téri lakótelepén szerdán délelőtt - közölte a térségi katasztrófavédelmi igazgatóság ügyeletese az MTI-vel.