2009. július 12. 08:38
Kiszabadult az olasz túsz a Fülöp-szigeteken
A Fülöp-szigeteken szabadon engedték a vöröskereszt egyik olasz munkatársát, akit fél évvel ezelőtt rabolt el egy lázadócsoport - közölte az olasz külügyminiszter.