2009. szeptember 24. 14:58
H1N1 - Jövő hét elején megkezdődhetnek az oltások
Jövő hét elején vagy közepén megkezdődhet Magyarországon az új influenza elleni oltások beadása a lakosságnak - mondta Székely Tamás egészségügyi miniszter a kormányszóvivői tájékoztatón azzal kapcsolatban, hogy szerdán Tolna megyében meghalt a második új influenzás beteg.