2009. november 8. 15:44
Jogtalanul kapott pénzt egy szélsőjobboldali párt az államtól Németországban
Német lapinformáció szerint 270 ezer eurót kapott az államtól jogtalanul 2002 és 2006 között a szélsőjobboldali Német Nemzeti-demokrata Párt.