2009. december 3. 20:11
Győzelmével őszi második a Debrecen
Hazai pályán két góllal verte az MTK-t a Debrecen a labdarúgó NB I 10. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel a második helyen zárta az őszi idényt.