2007. március 16. 13:36
Angol riválist kapott a gólt fejelő kapus csapata
A címvédő Sevilla az angol Tottenhammel küzd meg a labdarúgó UEFA Kupa negyeddöntőjében. A spanyol gárda csütörtökön azzal harcolta ki a hosszabbítást, hogy kapusa, Palog gólt fejelt a 94. percben a Sahtar Donyeck otthonában.