Infostart.hu
eur:
354.14
usd:
311.11
bux:
139624.46
2026. június 25. csütörtök Vilmos

Külföld

Többet kell fizetniük a vízért, mert túl keveset fogyasztanak
2006. március 27. 05:00
Többet kell fizetniük a vízért, mert túl keveset fogyasztanak
Több japán vízügyi hatóság is arra kényszerül, hogy 20 százalékkal emelje a vízdíjat, mert az ország lakosai túlságosan kevés vizet fogyasztanak. Az elmúlt két évtizedben hatalmas gátépítési hullám vonult végig az országon, amelyet hosszú távon a vízdíjakból finanszíroznak. A víztakarékosság azonban olyannyira divat lett a szigetországban, hogy lassan nincs miből fizetni a részleteket.
×