2006. december 5. 16:36
Jó lesz az idei bor
Ebben az évben Magyarországon 500-520 ezer tonna szőlőt dolgoztak fel a borászok, és várhatóan mintegy hárommillió hektoliter bor kerül a pincékbe - mondta a Hegyközségek Nemzeti Tanácsának főtitkára.