2007. október 25. 05:47
"Büntetik a gyerekeket - csak azért, mert rosszkor születtek"
Az augusztusban született gyerekek messze lemaradnak az osztálytársaik mögött, akik az év első felében születtek. A hátrány ráadásul behozhatatlan: még 16 éves korban is meghatározza a gyerekek teljesítményét, hogy az év melyik hónapjában születtek - derült ki egy átfogó felmérésből.