2007. december 6. 05:40
Az sem jó, ha valaki későn veszíti el a szüzességét
Egészségügyi problémákat okozhat, ha valaki túl korán kezdi a szexuális életet, de az is, ha túl későn veszíti el a szüzességét - állapították meg amerikai kutatók. Vizsgálatuk eredménye megkérdőjelezi a szexuális absztinenciára vonatkozó nevelés sikerességét.