Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós
A Külgazdasági és Külügyminisztérium által közreadott képen Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter (k) felszólal a legkevésbé fejlett országokkal foglalkozó kihelyezett ENSZ-konferencián Dohában 2023. március 7-én.
Nyitókép: MTI/KKM

Szijjártó Péter: Petikéből már Peti lett

Özönlenek a gratulációk a külügyminiszter bejegyzéséhez.

Szijjártó Péter külügyminiszter, de egyben büszke édesapa is. Az este egy szülinapi tortáról kirakott képéhez özönlenek a gratulációk a Facebook-oldalán – szúrta ki a Blikk.

A torta nem a tárcavezetőé, hanem a kisfiáé, Péteré, aki most lett 12 éves. „Petikéből már Peti lett” – írta kommentként a megosztott képhez a miniszter.

Címlapról ajánljuk
Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Az orosz-ukrán háború az elmúlt három és fél évben jóformán az egész világon megváltoztatta a légi közlekedést, hiszen Ukrajna felett tilos civil gépekkel repülni, Oroszország légterét pedig a kölcsönös szankciók miatt számos légitársaság nem használhatja. Ez mindent átalakított: az útvonalakat, a menetrendeket és az árakat is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×