2007. június 22. 15:56
Amerikában is bírálják az ország vízumpolitikáját
Nem csak új befektetőket igyekszik Magyarországra csábítani a Washingtonban tárgyaló gazdasági és közlekedési miniszter, hanem a vízummentességért is lobbizik tárgyalópartnereinél. A héten a legtekintélyesebb amerikai liberális lap elavultnak és diszkriminatívnak nevezte a vízumrendszert.