2007. november 21. 08:50
A világbajnoké után az Európa-bajnok skalpjára tör a magyar válogatott
Körülbelül 25-27 ezer néző előtt játszik ma este a magyar labdarúgó-válogatott a Puskás Ferenc Stadionban, utolsó selejtezőjén a 2008-as torna előtti sorozatban. Ha nyer, negyedik lesz a csoportban, ha döntetlent játszik, ötödik, ha kikap, marad hatodik. Az ellenfél a csoportgyőztes címvédő, Görögország.