2008. március 15. 09:09
Videokamerák figyelik a fővárosi utcákat
Videokamerák rögzítik a március 15-i nemzeti ünnep idején az utcán történteket Budapesten. Az Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium államtitkára korábban közölte: így próbálják meg azonosítani azokat, akik az állami ünnepségek megzavarásával próbálkoznak.