2009. január 23. 07:20
Lejtmenetben a tokiói és a New York-i tőzsde
A tokiói értéktőzsde fő mutatója a csütörtöki, átmeneti javulás után pénteken ismét kéthavi mélypont közelében végzett. Csökkenéssel, de jóval napi mélypont felett zártak a vezető New York-i tőzsdemutatók csütörtökön.