2009. február 13. 20:00
Véletlenül lőtte meg magát a kórházi ebédlőben
Benyúlt a zsebébe, és véletlenül elsült a fegyvere egy kórház ebédlőjében egy rokonlátogatásra érkező férfinek, aki így combon lőtte magát. Jogtalan fegyverviselés miatt letartóztatták.