2009. február 17. 16:18
Hazájukban kínzás vagy halál várna a Magyarországra érkező foglyokra
Megkezdődtek a magyar-amerikai tárgyalások a guantánamói foglyok jövőjéről, elvben Magyarország is fogadhat be egykori rabokat, konkrétumokról azonban még nem állapodtak meg - mondta Szelestey Lajos külügyi szóvivő.