2009. július 26. 12:03
Még mindig órákat kell várakozni Röszkénél
Öt órára nőtt a várakozási idő a belépő buszok számára a röszkei határátkelőhelyen vasárnap a déli órákra, a személyautóval érkezők kétórás veszteglésre számíthatnak, a kilépő oldalon megszűnt a várakozás - tájékoztatta Szenti Szabolcs, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap az MTI-t.