2009. augusztus 5. 17:02
Magyarország még idén további szén-dioxid-kvóta adna el
Magyarország reméli, hogy a közelmúltban elindított Zöld Beruházási Rendszer további széndioxid-kvóta eladását teszi lehetővé - nyilatkozta Szabó Imre környezetvédelmi miniszter a Point Carbon norvég emissziókereskedelmi hírportálnak szerdán.