2009. augusztus 21. 14:59
Hegymászót és öngyilkosságra készülőt mentettek a tűzoltók
A tűzoltók segítségével mentettek meg egy hegymászót, aki péntek délután leesett egy szikláról a III. kerületi Róka-hegyi régi kőbányában - mondta Dobson Tibor, a Fővárosi Tűzoltó-parancsnokság kommunikációs és jogi főosztályának vezetője.