2009. augusztus 23. 11:17
Villám csapott egy szibériai olajterminálba
Villámcsapás miatt tűz ütött ki egy szibériai olajterminálon. A rendkívüli helyzetek minisztériuma közölte: a természeti csapás következtében felrobbant és kigyulladt a szivattyúállomás egyik tartálya, majd a tűz átterjedt két másik olajtárolóra is.