2009. augusztus 22. 10:26
Az APEH-hez keülhetnek önkormányzati dolgozók
Lapinformáció szerint átcsoportosítaná az önkormányzati adóosztályok dolgozóinak egy részét az adóhatósághoz a Pénzügyminisztérium. A Magyar Nemzet azt közölte: a tárca ötszáz és ezer alkalmazottak helyezne el az adóhivatalnál.