Infostart.hu
eur:
356.05
usd:
313.57
bux:
138853.98
2026. június 24. szerda Iván

Sport

A Győr simán legyőzte az orosz csoportelsőt
2007. február 25. 14:18
A Győr simán legyőzte az orosz csoportelsőt
A Győr hazai közönség előtt 39-28-ra nyert az orosz Lada Togliatti ellen a női kézilabda Bajnokok Ligájában, a csoportkör záró fordulójában.Az már korábban eldőlt, hogy a Togliatti csoportelsőként végez, míg a Győr pedig kvartettje második helyén kerül a legjobb nyolc közé. A magyar bajnokot a közönség kiszolgálása mellett leginkább az fűthette, hogy visszavágjon a január 20-án elszenvedett 31-29-es vereségért.
×