2007. július 25. 12:22
KDNP: nemzetgazdasági érdek a MOL megtartása
Molnár Béla, a KDNP országgyűlési képviselője szerint MOL-részvényeket kellene vásárolnia az államnak. A politikus hangsúlyozta: a társaság felvásárlása, majd szétdarabolása Magyarország érdekeit sértené.