2007. október 28. 14:52
Óraátállítás: miért vagyunk fáradtabbak?
A legtöbben alighanem arra használták fel a vasárnap hajnali óraátállítást, hogy egy órával tovább heverésszenek az ágyban. Egy szakember szerint ugyanakkor ne lepődjünk meg, ha ennek ellenére a szokásosnál fáradtabbnak érezzük magunkat.