Vilma

simona halep

2018.08.11. 10:31

Elődöntős a világelső Montrealban

A román Simona Halep két szettben legyőzte a francia Caroline Garciát a 2,8 millió dollár (781,3 millió forint) összdíjazású keménypályás női tenisztorna negyeddöntőjében.
2018.01.27. 12:46

Nagy csata után Wozniacki a bajnok

A dán Caroline Wozniacki 7:6 (7-2), 3:6, 6:4-re legyőzte az eddigi világelső román Simona Halepet az ausztrál nyílt teniszbajnokság női egyesének szombati döntőjében, ezzel elhódította első Grand Slam-trófeáját, és ő került a világranglista élére.
2017.06.10. 17:47

Új sztár született Párizsban

A világranglistán 47. lett Jelena Ostapenko nyerte meg a 116. francia nyílt teniszbajnokság női egyes versenyét, mivel a szombati döntőben 4:6, 6:4, 6:3-ra legyőzte a román Simona Halepet.
2016.09.03. 20:09

US Open - Babos nagy csatában kikapott Haleptől

Babos Tímea nagy csatában, 2 óra 7 perces mérkőzésen három játszmában kikapott az ötödik helyen kiemelt román Simona Haleptől az amerikai nyílt teniszbajnokság harmadik fordulójában.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.