Móric

csipes tamara

2021.08.11. 10:53

Csipes Tamara elárulta, mi volt számára Tokió fénypontja

Csak a párosbeli negyedik hely miatt nem tökéletesen elégedett a tokiói olimpiai szereplésével a kajakozó Csipes Tamara, aki egyesben második lett, a négyes tagjaként pedig ismét győzött. Az InfoRádió a hazatért olimpikonok fogadásán bírta szóra a bajnokot.
2021.08.05. 14:05

Szabó Gabriella: Tami legyőzte a mumusát, Danuért meg megszakad a szívem

Megszületett az ötödik magyar aranyérem a tokiói olimpián, miután Tótka Sándor szenzációs versenyzéssel első lett a kajak egyesek 200 méteres versenyében. A női kajak egyesek 500 méteres távján Csipes Tamara ezüstérmet szerzett, míg az ötszörös ötkarikás bajnok Kozák Danuta negyedik lett. Az InfoRádió Szabó Gabriellát, London és Rio háromszoros olimpiai bajnok kajakosát kérdezte.
2021.08.05. 03:59

Öt magyar kajakegység a döntőben

Férfi és női kajak egyesben is magyarok nyerték a középfutamokat. Kozák Danutáék újra összecsapnak Lisa Carringtonnal.
2021.08.03. 12:15

Szabó Gabriella: még sokkhatás alatt állok

A már visszavonult háromszoros olimpiai bajnok el sem tudta képzelni, hogy a női párosok nem lesznek versenyben az aranyéremért, Kopasz Bálint és Varga Ádám teljesítményéről viszont azt mondta: ez maga a csoda.
2020.01.06. 13:23

Már csak három jelölt maradt versenyben az év magyar sportolója címért

A férfiaknál Liu Shaolin Sándor, Michelisz Norbert és Milák Kristóf, a nőknél pedig Csipes Tamara, Hosszú Katinka és Kapás Boglárka került a legjobb három közé a Magyar Sportújságírók Szövetségének (MSÚSZ) 62. alkalommal kiírt Év sportolója-szavazásán. A január 16-án, a Nemzeti Színházban sorra kerülő M4 Sport – Az Év sportolója gála díszvendége a kilencszeres olimpiai bajnok amerikai úszó, Mark Spitz lesz.