2007. június 8. 06:00
Megzenésíti az emberek gondjait a panaszkórus
Negyvenfős panaszkórus alakult az elmúlt hetekben. A civilekből álló énekkar a saját sérelmeit adja elő, amelyeket korábban összegyűjtöttek és egy szakember segítségével megzenésítettek. A panaszkórus főszervezője az InfoRádiónak elmondta, bár a kezdeményezés vicces, komoly céljuk van. Vidó Andrea kiemelte: a panaszok többsége a fővároshoz kötődik.