2007. július 5. 15:58
Letartóztatták, mert nem nyomta el a cigarettát
Õrizetbe vettek egy férfit az egyik angol bárban, mert nem volt hajlandó eloltani a cigarettáját. A 42 éves Martin Whisker valószínűleg az első, akit a július 1-jén életbe lépett tilalom megsértése miatt rács mögé került.