2007. szeptember 3. 12:19
Terjeszkedik a kínai központ Budapesten
Öt üzleti szerződést írtak alá a pekingi magyar-kínai Gazdasági és Üzleti Fórumon. A Gyurcsány Ferenc miniszterelnök részvételével tartott tanácskozáson elfogadták a budapesti Márkás Kínai Áruk Központja és a senjangi magyar ipari park létrehozásáról szóló egyezményt is.