2007. szeptember 20. 10:49
Kegyelemből akasztotta fel a feleségét
Felakasztotta feleségét a férje ma hajnalban Békéscsabán lakásukban - tudta meg az InfoRádió Virág Zsuzsannától, a Békéscsabai Rendőr-főkapitányság szóvivőjétől. A férj a tettét azzal indokolta, hogy a felesége hosszú ideje nagyon beteg volt.