2008. június 4. 14:41
Mark Hughes lett a Manchester City vezetőedzője
Mark Hughes, a Blackburn Rovers korábbi menedzsere lett a Manchester City labdarúgócsapatának a vezetőedzője. A 72-szeres walesi válogatott Hughes játékosként megfordult a Manchester Unitedben és a Barcelonában is.