2009. július 1. 15:03
Lemondott képviselői mandátumáról Áder János és Deutsch Tamás
Lemondott országgyűlési képviselői mandátumáról július 13-i hatállyal Áder János és Deutsch Tamás; a fideszes politikusok Brüsszelben, az Európai Parlamentben folytatják munkájukat - közölte a Fidesz szerdán az MTI-vel. Erről levélben értesítették az Országgyűlés elnökét.