2009. szeptember 29. 10:12
Egy órán át próbálták újraéleszteni Bujtor Istvánt
Egy órán át próbálták újraéleszteni az orvosok Bujtor Istvánt a fővárosi Állami Egészségügyi Központban (ÁEK); a pénteken elhunyt színész-rendezőt a Somogyi Hírlap szerint Balatonszemesen helyezik örök nyugalomra testvére, Latinovits Zoltán mellé.