2009. szeptember 30. 07:02
Az Unió szerint Grúzia lőtt először
Grúzia adta le az első lövést a tavaly nyári dél-oszétiai háborúban - áll a grúz-orosz háborúról szóló, régóta várt európai uniós vizsgálati jelentésben, amelyet ma nyújtanak be az unió miniszteri tanácsa elé Brüsszelben.