2009. október 15. 12:22
Újabb brit katonákat küldenek Afganisztánba
Ötszáz fővel növeli az Afganisztánban küzdő brit csapatok létszámát Nagy-Britannia - jelentette be a parlamentben Gordon Brown miniszterelnök. A csapaterősítést azonban feltételekhez köti a kormányfő.