355.48
72297.19
2024. szeptember 7. szombat Regina

Megverték a botrányhősök a Barcelonát

Meglepő győzelmet aratott (2-1) a Liverpool a címvédő Barcelona ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének legnagyobb érdeklődéssel várt szerdai mérkőzésén. A további találkozók döntetlenre végződtek.

A Barcelona Deco fejes góljával ugyan vezetést szerzett az első negyedóra végén, de közvetlenül az első félidő vége előtt Craig Bellamy, ugyancsak fejjel, kiegyenlített. A második játékrészben a Barcelona meglehetősen visszafogottan játszott, s Saviola egy helyzetét nem számítva, csak John Arne Riise gólja után kapcsolt nagyobb sebességre. Ám még kiegyenlíteni sem tudott.

Az Inter a Bajnokok Ligájában nem folytatta győzelmi sorozatát, 2-2-re végzett a Valenciával. Az olaszok góljait Cambiasso és Maicon, a spanyolokét Villa és David Silva szerezte.
A Porto Raúl Meirenes révén gyorsan vezetést szerzett a Chelsea ellen, de Sevcsenko nem sokkal később döntetlenre mentette az állást (1-1).
Az Örök Városban a Roma és az Olympique Lyon mérkőzésén nem esett gól.

2024.09.09. hétfő, 18:00